yoga

yoga vinyasa

Vinyasa to rodzaj yogi, w której asany łączone są w płynne sekwencje. Sedno tej praktyki tkwi w poruszaniu się w rytmie swojego oddechu. Na zajęciach Vinyasy należy spodziewać się większej dynamiki i tempa ruchu. Nacisk jest położony także na przejścia między pozycjami, które są wykonywane z tak samo dużą świadomością i uważnością jak same asany. Podczas Vinyasa yogi wykonuje się mniej statycznych, długo trzymanych pozycji.

yoga funkcjonalna

To połączenie pozycji yogi z elementami treningu funkcjonalnego, szczególnie ruchów sięgania i przeciągania. Zajęcia są prowadzone przez fizjoterapeutów, nauczycieli yogi lub trenerów funkcjonalnych zainteresowanych yogą, dzięki czemu znajomość podstaw ruchu używana jest do dokładnego wyjaśnienia pracy ciała w każdej pozycji. Łączenie wiedzy z zakresu anatomii układu ruchu oraz fizjologii mięśni pozwala na odkrywanie działania ludzkiego ciała.

hatha yoga

Hatha yoga to delikatna praktyka, która koncentruje się na statycznych pozycjach. Tempo praktyki jest raczej wolne, przejścia z pozycji do pozycji nie są tak dynamiczne jak w przypadku vinyasy. Hatha yoga to praktyka równoważąca ciało i umysł. „Ha” reprezentuje aspekt słońca i symbolizuje energię życiową. „Tha” reprezentuje aspekt księżyca i symbolizuje wycofanie zmysłów i skierowanie uwagi do środka.                            

calm down yoga

Yoga Vinyasa łączy w sobie dynamikę, a zarazem elementy relaksacyjne. Wieczorna  to połączenie medytacji, muzyki i ruchu  które inspirują rozwój, zapewniają dobrą formę i uspokojenie. Regularne ćwiczenia to okazja, by pozbyć się negatywnych emocji, nauczyć się słuchać siebie i swoich potrzeb.

feel good yoga

Yoga Vinyasa sprawiająca, że poczujesz się
doskonale. Skierujesz swoją uwagę na uwalniające asany. Intencją tych zajęć jest naładowanie wewnętrznej energii.

rise and shine yoga

To wspaniałe zajęcia połączone z ćwiczeniem
oddechu przy dźwiękach specjalnie dobranej ścieżki muzycznej. 

hot yoga 

Yoga vinyasa w wersji HOT to zajęcia podczas których sala ogrzewana jest do temperatury około 35 stopni Celsjusza dzięki czemu następuje wysoko zwielokrotnione przyspieszenie metabolizmu, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu.  Ze względu na panujące w salach warunki nie poleca się praktykowania jej osobom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, dzieciom do 13 r. ż. czy ciężarnym kobietom.

hatha flow

Ta praktyka wzmacnia i oczyszcza na wszystkich poziomach ciała i umysłu. Wykonujemy ją często z delikatną ambientową muzyką podkreślającą “flow” - przepływ energii w ciele. 

aerial yoga

Aerial yoga polega na wykonywaniu różnego rodzaju asan z wykorzystaniem specjalnego hamaka. Podczas wykonywania pozycji jogowych hamak podtrzymuje ciężar ciała i sprawia, że są łatwiejsze do wykonania. Doskonale sprawdza się też w figurach pogłębionych i jako akcesorium wspomagające rozciąganie.

pilates, stretching, bodyart

roller pilates

Roller stanowi bardzo dobre uzupełnienie oraz rozszerzenie zajęć pilates Zwiększa on poziom trudności wykonywanych ćwiczeń, wspomaga koordynację i stabilizację. Jest świetnym narzędziem do rehabilitacji.

mfr + stretching 

MFR + stretching - forma aktywności, której zadaniem jest usunięcie napięcia mięśni i uelastycznianie całego ciała. Towarzyszą temu wspomagające ćwiczenia oddechowe.

power pilates

Ćwiczenia mające na celu poprawę wyglądu ciała oraz samopoczucie. Uelastycznią, rozciągną, wzmocnią mięśnie, poprawią koordynację i równowagę

pilates balance 

Pilates - Balance to zajęcia z elementami klasycznego pilatesu, stabilizacji i ćwiczenia wzmacniające core. Ćwiczenia Pilates wzmocnią i wyrzeźbią ciało, a stabilizacja zadba o prawidłowe działanie naszych stawów i wzmocnienie ścięgien. Praca z core, stabilizacją centralną wypracuje prawidłowe wzorce ruchowe dzięki zaangażowaniu mięśni głębokich.

bodyart

BODYART wzmacnia mięśnie, stabilizuje układ ruchu, zwiększa zakres ruchomości stawów, rozciąga to co w naszym ciele jest skurczone, a oprócz tego sprawia, że mamy lekką, spokojną głowę i choć na chwilę odrywamy myśli od codziennych spraw.

pilates & yoga flow

Doskonałe połączenie precyzji ruchu i lekkości. Podczas zajęć zadbamy o sprawne i uelastycznione ciało oraz spokojny umysł. Idealna praktyka dla osób, które pragną wzmocnić całe ciało jednoczenie dodając do tego jogowy przepływ i flow!

matwork pilates

Pilates Matwork to zrównoważony trening na macie odpowiedni dla każdego, od pracownika biurowego po sportowca. Dla tych, którzy chcą wyrobić sobie postawę, niezależnie od wieku. Zestaw ćwiczeń na macie równomiernie rozkłada obciążenie bez zbędnego obciążania mięśni.

morning mobility

Poranne zajęcia dla każdego kto chce dobrze zacząć swój dzień! Podczas praktyki skupimy się na delikatnym, ale efektywnym rozbudzeniu całego ciała. Zadbamy o odpowiednią ruchomość i zakres w stawach, poczujemy swoje mięśnie, przyjemnie się powydłużamy i rozgrzejemy. Zajęcia idealne przed pracą, która jest siedząca i wymaga poruszania ciałem, dodania energii i ogólniej sprawności, jak i dla wszystkich planujących trening tego dnia.

soft ball pilates

Pilates - Balance to zajęcia z elementami klasycznego pilatesu, stabilizacji i ćwiczenia wzmacniające core. Ćwiczenia Pilates wzmocnią i wyrzeźbią ciało, a stabilizacja zadba o prawidłowe działanie naszych stawów i wzmocnienie ścięgien. Praca z core, stabilizacją centralną wypracuje prawidłowe wzorce ruchowe dzięki zaangażowaniu mięśni głębokich.

heat

trening obwodowy

Jest to połączenie ćwiczeń siłowych i cardio. Ćwiczenia wykonywane są w tak zwanych obwodach czyli seriach składających się z kilku ćwiczeń z określoną liczbą powtórzeń. 

boks

Trening bokserski równomiernie rozwija wszystkie partie ciała, poprawia postawę i sprawność, pomaga rozwijać postawę psychofizjologiczną. Podczas treningu zaangażowane są całe mięśnie tułowia, nóg i ramion.

kalistenika

Kalistenika to w dużej mierze stosowanie ćwiczeń opartych na izometrycznym napięciu mięśni bez zmiany
ich długości. Przyrost siły jest większy jeśli zaangażowanych jest więcej mięśni. Modyfikacja treningu polega na zmianie stopnia trudności lub ilości powtórzeń.

wydarzenia

kurs yoga od podstaw

Yoga dla początkujących to nauka fundamentów niezbędnych do tego, aby dalsza praktyka była świadoma i bezpieczna.

harmonia dźwięków

Zanurz się w czarującym śiwecie dwiękowej terapii, łącząć harmonijne melodie handpana, eteryczne tony kryształowych mis, rezonans gongów i boskie brzmienia kryształowiej harfy.

candle yoga

praktyka yin yogi przy świetle świec i dźwiękach nastrojowej muzyki. Uczestnicy otrzymują świeczki i ćwiczą w ich blasku skupiając się na intencji jaką sobie wybrali. 

treningi personalne 

Jeśli jesteś zainteresowany treningiem personalnym, skontaktuj się z nami. Ustalimy, który trener będzie dla Ciebie odpowiedni i umówimy cię na zajęcia.